top of page

Časté otázky

Zde najdete odpovědi na Vaše nejčastější otázky.

Jak probíhá objednávka?

Od Vaší nové klimatizace Vás dělí pouhé tři kroky. 

1) Zavoláme si

Buď nám zavoláte Vy na číslo +420 530 334 732, nebo nám na sebe necháte kontakt prostřednictvím formuláře a my Vám zavoláme. Během hovoru se domluvíme na termínu zaměření.

2) Zaměříme umístění klimatizace

Technik partnerské firmy k Vám přijede ve smluvený čas, probere s Vámi veškeré možnosti a podrobně zaměří umístění jednotky. Na konci zaměření Vám předloží finální nabídku, kterou můžete na místě proměnit v objednávku.

3) Namontujeme klimatizaci

Nejen, že klimatizaci budete mít namontovanou ve smluveném termínu, také budete v jejím ovládání proškolení a samozřejmě po montáži bude vše uklizené.

Kdy a jak klimatizaci zaplatím?

​Finální cena se skládá z ceny klimatizační jednotky, montáže včetně materiálu a dopravy a DPH v sazbě, která se Vás týká.

Fakturu obdržíte ihned po namontování klimatizace a je možné ji uhradit v hotovosti nebo platební kartou.

Kdo bude klimatizaci montovat?

Máme sjednané pouze partnery s nejlepším hodnocením a sami si je pravidelně důkladně prověřujeme. Zprostředkováváme tak zakázky pouze ověřených firem s volnou kapacitou tak, abyste měli klimatizaci doma co nejdřív a v co nejvyšší kvalitě.

Musím o klimatizaci nějak pečovat?

Nemusíte, postaráme se Vám o ni my.

Klimatizace je stroj a k tomu aby vydržela sloužit co nejdéle, potřebuje pravidelný servis. Sami víme, že čas letí jako voda, proto se Vám v pravidelných intervalech ozveme, abychom se domluvili na servisní prohlídce.

Časté otázky: FAQ
bottom of page